HAVAJ Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • mrkni
  589,00 Kč

  Uleťte si na Havaj, kdykoli během roku! Kromě obsahu párty krabice v základní variantě (zelené talířky, kelímky, paraplíčka na zapíchnutí, barevné girlandy ve tvaru palmy a mnoho dalšího) zde najdeš navíc i mega havajský klobouk, brčka a frkačky. ALOHA!

  589,00 Kč
  ihned k odeslání
 • mrkni
  449,00 Kč

  Uleťte si na Havaj, kdykoli během roku! S touto párty krabicí je to hračka. Pohoštění naservíruj na pestrobarevném nádobí, do tropických koktejlů zapíchni paraplíčka a za zvuků ukulele si užij svou (nejen narozeninovou) párty ve stínu palmové girlandy. ALOHA!

  449,00 Kč
  ihned k odeslání
 • mrkni
  649,00 Kč

  Aloha všem párty lidem! Kromě obsahu párty krabice v základní variantě (talířky s tropickým motivem, kelímky, velký papírový ananas, paraplíčka na zapíchnutí, barevné girlandy ve tvaru palmy a mnoho dalšího) zde najdeš navíc i květiny do vlasů, kolem krku a také náramky, brčka a frkačky. Vytáhněte košile, zábava právě začíná. Už slyšíte to šumění moře?

  649,00 Kč
  ihned k odeslání
 • mrkni
  509,00 Kč

  Aloha všem párty lidem! Rozjeď to s kamarády na pořádné Havaj párty. Je jedno, jestli ji uděláš v létě na zahradě nebo v zimě v obýváku. Talířky s tropickým motivem, velký papírový ananas, paraplíčka do pití, barevná palmová girlanda a mnoho dalšího, to je ta pravá záruka bezvadné zábavy pod palmami. Vytáhněte košile, zábava právě začíná. Už slyšíte to...

  509,00 Kč
  ihned k odeslání
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek